OyunSinemaTeknoloji Haberleri

The Last of Us için yolun sonu! Sezon finali geldi

HBO’nun yeni adıyla Max‘in popüler yeni dizisi The Last of Us, ilk sezonunun yalnızca bir bölüm kala herkese nefeslerini tutmasını sağlamış durumda. Ancak, uyarlandığı video oyununda olduğu gibi sonlanırsa, herkesin hayatta kalamayacağı kesin. Peki, The Last of Us sezon finali bölümünde neler olacak?

8. bölümün sonunda, David ve grubuyla yüzleştikten sonra Salt Lake City’ye doğru ilerlemeye devam edebileceklerini umuyorlar. Ancak, Joel ve Ellie’nin macerası büyük bir geçişe giriş yapmak üzere.

The Last of Us sezon finali

The Last of Us sezon finali

Öncelikle çok sayıda karakterin öleceği tahmin ediliyor. Firefly grubundan birçok kişinin öleceği muhtemel. The Last of Us, Ellie’nin bağışıklığını kullanarak bir tedavi yapmak için Firefly üssüne götürülmesiyle ilgili bir konuya sahip. Video oyununu oynayanların bildiği üzere, Joel doktorun Ellie’nin hayatını sonlandırması gerektiğini fark edince, konuyu kendi ellerine almıştı.

Video oyunundaki seçimlere bağlı olarak, oyuncuların Joel rolünü oynamak için çok fazla insan öldürmesi gerekmiyordu. Aksine, gizlilik oyunun önemli bir parçasıydı, ancak oyuncular istedikleri takdirde çok sayıda kişiyi öldürebilirlerdi. Ülkemizde BluTV’de yayınlanan dizinin de benzer bir yaklaşım sergilemesi bekleniyor.

1 TL’ye BluTV nasıl alınır?

Premium paket dahilinde sunulanların oldukça karlı olduğunu görüyoruz. Zira bir ürünün kargo ücretini ödemek yerine birçok hizmeti bir arada almak mümkün. Ayrıca Aylık üyelik ücreti 49.90 TL olan BluTV’yi de yalnızca 9.90 TL’lik ödeme içerisine dahil edebilirsiniz. Tabii Premium Günlerine özel abonelik ücretine ilk ay için yalnızca 1 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

The Last of Us sezon finali

1 TL’ye Hepsiburada Premium üyesi olmak için buraya tıklayın

The Last of Us dizisi konusu ne?

The Last of Us, 2023 yılı başında HBO Max’ta yayımlanmaya başlayan bir Amerikan televizyon dizisi olarak izleyici ile buluştu.

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve aynı adı taşıyan, 2013 yapımı video oyununa dayanan The Last of Us konusu, medeniyeti büyük ölçüde yok eden bir felaket sonrasında ABD’de uzun bir yolculuğa çıkan genç Ellie (Bella Ramsey) ve ona eşlik eden Joel (Pedro Pascal) karakterlerinin öyküsü anlatılıyor.

Türkiye’de BluTV platformunda yayımlanan dizinin ilk bölümü, HBO Max’ta 4,7 milyon seyirciye ulaştı. Böylece The Last of Us, House of the Dragon’ın ardından HBO’nun 2010 yılından bu yana en büyük ikinci açılışını gerçekleştiren dizi oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriklerimizi görmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız.