Teknoloji Haberleri

Google One VPN açıldı: Bilin bakalım hangi ülke yok?

Google One VPN hizmeti ile genişletildi ve tüm desteklenen ülkelerde kullanıcıların erişimine açıldı. Basic paketindeki tüketiciler de hizmetten faydalanabilecek. Türkiye’de ise bu özellik henüz kullanılamıyor.

Google One hizmeti, VPN özelliği ile birlikte artık daha geniş bir kullanıcı tabanına hitap ediyor. Basic paketi alan kullanıcılar da VPN hizmeti ile güvenle internette gezinebilecek. Hizmetin kullanılabilirliği birkaç hafta içinde aktif olacak.

Google One VPN

Google One VPN hizmeti Türkiye’de hala kullanılamıyor. Google One aboneleri, VPN hizmetinden yoksun kalmaya devam ederken, Google tarafından yapılan açıklamalara göre yakın zamanda bir değişiklik olup olmayacağı belirsizliğini koruyor. Ancak, VPN hizmetinin hala Türkiye için sunulamaması, kullanıcılarda “Google One VPN Türkiye ne zaman kullanılabilir?” sorusunu gündeme getirmeye devam ediyor.

Google One VPN açıldı

Google One, VPN kapsamını genişletmesinin yanı sıra “Dark Web Raporları” adlı yeni bir özellik ekleyerek abonelerini dikkat çekiyor. Dark web’de verileri çalındığında, kullanıcıları uyaran bu özelliğin kullanılabilmesi için bir profil oluşturarak ve kişisel bilgileri girerek aktifleştirmeniz gerekiyor. Şu anda bu özellik sadece ABD’deki kullanıcılar için mevcut.

Google One Türkiye fiyatları

Google One VPN
  • 15 GB: Ücretsiz
  • 100 GB Basic: 5,79 TL/ay – 57,99 TL/yıl
  • 200 GB Standart: 11,59 TL/ay – 115,99 TL/yıl
  • 2 TB Premium: 28,99 TL/ay – 289,99 TL/yıl

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriklerimizi görmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız.