Teknoloji HaberleriwatchOSYapay ZekaYazılım

Apple Watch ile ChatGPT kullanın!

OpenAI’nin ChatGPT konuşma sohbet robotu, teknoloji endüstrisinde fırtına estiriyor ve artık Apple Watch için Petey adlı yeni bir uygulama sayesinde ona her şeyi doğrudan bileğinizden sorabilirsiniz. Apple Watch ile ChatGPT nasıl kullanılır?

ChatGPT, doğal dil girişini anlayan ve insan benzeri tepkiler üreten yeni nesil bir dil modeli olarak hayatımıza girdi. Chatbot, internetten toplanan büyük bir metin bütünü üzerinde eğitilmiş, bu nedenle çok çeşitli soruları yanıtlayabilir ve birçok farklı istem türüne tutarlı yanıtlar üretebilir.

Apple Watch ile ChatGPT kullanın!

Petey uygulamasının yaptığı işlev, Apple Watch’ınıza sorular yazarak veya sesten metne giriş kullanarak OpenAI’nin sohbet robotunu sorgulamanıza izin vermesi. Dahası, bu bir konuşma deneyimidir, bu nedenle chatbot’a zaten göndermiş olduğunuz sorgular bağlamında etkileşimde bulunmaya devam edebilirsiniz.

Petey, uygulamalarınızda gezinmek zorunda kalmadan erişimi çok kolaylaştıran bir saat yüzü komplikasyonuyla birlikte geliyor. Bu özellik sayesinde Petey, Siri’ye soru sormaya kullanışlı bir alternatif haline geliyor.

Apple Watch ile ChatGPT kullanın!

Petey uygulamasını indirmek için buraya tıklayın

Bir sorunuz varsa ve elinizin altındaki tek şey saatinizse, Petey sorunuza yanıt verebilir ve yanıtlar genellikle herhangi bir dijital asistanın yapabileceğinden çok daha etkileyici. Hatta sesli metin ile cevapları yüksek sesle okutabilir ve etkileşiminizin sonucunu metin, e-posta veya sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Daha önce watchGPT (ticari marka sorunları nedeniyle adı kaldırıldı) olarak adlandırılan ve Hidde van de Ploeg tarafından geliştirilen Petey’in fiyatı şu anda 4,99 dolar. Uygulama watchOS 9 sürümünü gerektiriyor, bu nedenle Apple Watch Series 4 ve daha yeni modellerde çalışıyor. Asistan şu anda 14 farklı dili destekliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriklerimizi görmek için reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız.